Zpětná vazba

ALL LEVELS Vydáno dne 13.08.2008

Prosba na čtenáře a návštěvníky španělského webu.


Vaše zpětná vazba

Zdravím Vás všechny, kteří navštěvujete stránky www.spanelstina-zdarma.cz. Mám na Vás všechny velkou prosbu. Při každém podobném projektu je velice důležitá, a to především v začátcích, zpětná vazba, tedy Vaše názory na chod, kvalitu, strukturu stránek a vlastně všeho, co se týká S-Z.

Já si tady můžu totiž vydávat články, psát si tam všelijaké bláboly, kterým budu rozumět jen já a co Vy? Nic, nebudete ničemu rozumět, nic nepochopíte, přestanete sem chodit a celý tento projekt přijde vniveč. To by bylo rozhodně špatně. Proto apeluji na všechny, napište svůj názor, napište své připomínky, co se Vám tady líbí, co postrádáte, co se Vám nelíbí, co nechápete, co je špatně, nnapište všechno, co Vás napadne (ovšem s přijatelným slovníkem, prosím!). Velmi to přispěje k dalšímu vývoji stránek. Můžete použít komentářů nebo mi napsat osobně, dole u své ikonky mi můžete poslat soukromou zprávu, mám tam i e-mailovou adresu, popřípadě ICQ.

Děkuji Vám všem! :-)Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

Vítejte na webu pro výuku španělštiny!

Vítejte na těchto webových stránkách, které se zaměřují na výuku druhého nejrozšířenějšího světového jazyka – španělštiny. Ať už je Vaším důvodem, proč chcete umět tuto řeč, její jednoduchost, její krásný zvuk nebo jakýkoli jiný důvod, jste tady správně.
STARTER

Příslovce na -mente

Povětšinou se jedná o příslovce způsobu, jejich tvorba je jednoduchá, opšem používání není tak časté, díky lidské vlastnosti usnadňovat si práci se často nahrazují kratšími vazbami či opisy se stejným významem.
STARTER

Slovesa na -AR

Jednoduchý test, který ověří, jak jste si osvojili koncovky u přítomného času první slovesné třídy.
Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Zpětná vazba 30 18536 Od kamila poslední příspěvek
před 7 lety

Copyright 2008–2017 Vitware s.r.o.

TOPlist