Zpětná vazba

Vydáno dne 13.08.2008

Prosba na čtenáře a návštěvníky španělského webu.

Vaše zpětná vazba

Zdravím Vás všechny, kteří navštěvujete stránky www.spanelstina-zdarma.cz. Mám na Vás všechny velkou prosbu. Při každém podobném projektu je velice důležitá, a to především v začátcích, zpětná vazba, tedy Vaše názory na chod, kvalitu, strukturu stránek a vlastně všeho, co se týká S-Z.

Já si tady můžu totiž vydávat články, psát si tam všelijaké bláboly, kterým budu rozumět jen já a co Vy? Nic, nebudete ničemu rozumět, nic nepochopíte, přestanete sem chodit a celý tento projekt přijde vniveč. To by bylo rozhodně špatně. Proto apeluji na všechny, napište svůj názor, napište své připomínky, co se Vám tady líbí, co postrádáte, co se Vám nelíbí, co nechápete, co je špatně, nnapište všechno, co Vás napadne (ovšem s přijatelným slovníkem, prosím!). Velmi to přispěje k dalšímu vývoji stránek. Můžete použít komentářů nebo mi napsat osobně, dole u své ikonky mi můžete poslat soukromou zprávu, mám tam i e-mailovou adresu, popřípadě ICQ.

Děkuji Vám všem! :-)Články ze stejné rubriky:

Mgr. Marek Vondruška, absolvent Univerzity Palackého v Olomouci, obor německá filologie, se zájmem o srovnávací lingvistiku, především v oblasti německého a španělského jazyka. Věnuje se soukromé výuce jazyků, je držitelem průvodcovské licence.

Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Zpětná vazba 30 16705 Od kamila poslední příspěvek
před 6 lety

Copyright 2008–2017 Vitware s.r.o.

TOPlist