Četba

INTERMEDIATE

Las dos glorias

Plná nezjednodušená verze povídky „Las dos glorias“ (Pedro Antonio de Alarcón).Obsahuje i zvukovou nahrávku! Pokračování článku »
INTERMEDIATE

El extranjero

Plná nezjednodušená verze povídky „Cizinec“ (Pedro Antonio de Alarcón).Obsahuje i zvukovou nahrávku! Pokračování článku »
PRE

El caballo de Alitar

Krátký příběh o rytíři z Alitaru a Maurech. Povídka je psaná zjednodušeně, autorem je Earl Stanley Harrison, autor mnoha zjednodušených povídek pro začátečníky a pokročilé. Pokračování článku »
PRE

El príncipe Jalma

Povídka o dívce jednoho chudáka, která se provdala za muže, kterého nesměla spatřit. Jednou ho však spatřila a zjistila, že je prokletým princem a že za svůj hřích ho už nikdy neuvidí pokud nebude chodit po světě v železných botách a hledat ho. Dívka šla a po dlouhém cestování ho našla. Povídka má motivy báje o Erótovi a Psýché. Je psaná zjednodušeně. Pokračování článku »
PRE

Don Juan Bolondorón

Krátká povídka o rádoby statečném ševci, který získal princeznu za ženu díky svým velmi obratným výmluvám. Povídka je psaná zjednodušeně, pro nižší úrovně. Pokračování článku »
ADV

Don Quijote: Capítulo primero

Krátká ukázka z velmi dlouhého a obsáhlého slavného románu španělského autora Miguela de Cervantese. Článek tvoří první kapitolu "Famoso Hidalgo Don Quijote de la Mancha. Ukázka je ve španělštině. Pokračování článku »

 

Copyright 2008–2017 Vitware s.r.o.

TOPlist