španělština zdarma

Zpětná vazba

Komentáře k článku: Zpětná vazba

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Nobody

pochvala

Podle me odvadis skvelou praci,hledal jsem zpusob jak se zacit ucit spanelsky efektivne a zadarmo,zabrousil jsem sem(procvicuju si tu anglictinu),vsiml si tohoto projektu a od te doby tu jsem denne,clanky jsou vystizne,testy skvele procvici,proste nemam co bych vytknul.Jediny dotaz,bude tu nekdy vyslovnost,myslim tak jako je v anglicke sekci :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nobody vložený před 16 lety

pochvala

Podle me odvadis skvelou praci,hledal jsem zpusob jak se zacit ucit spanelsky efektivne a zadarmo,zabrousil jsem sem(procvicuju si tu anglictinu),vsiml si tohoto projektu a od te doby tu jsem denne,clanky jsou vystizne,testy skvele procvici,proste nemam co bych vytknul.Jediny dotaz,bude tu nekdy vyslovnost,myslim tak jako je v anglicke sekci :?:

Re: pochvala

Tak to mě moc těší, díky :-) Ohledně té výslovnosti – namluvit by to mohl každý, třeba i já, ale pak by to taky vypadalo – děs a běs. Usilovně hledám rodilého mluvčího nebo někoho s velmi hlubokými znalostmi španělštiny, kdo by byl ochoten udělat nějaké nahrávky a tak. Doufám a pevně v to věřím, že se tu časem něco objeví. Bez toho to prostě není ono.

jazykové zkoušky + fráze

Dobrý den, moc děkuji za tento chvályhodný počin. Španělština je můj oblíbený jazyk, časem bych ji chtěla dotáhnout k nějaké zkoušce. A to je první z témat, které by mě zajímalo – je lepší DELE nebo státnice? Určitě by bylo zajímavé srovnání – využitelnost, náročnost, cena, dostupnost…(Já konkrétně předpokládám využití při výuce v ČR.)Další oblast, která by si zasloužila Vaši pozornost, jsou různé fráze, které se nedají doslova přeložit (a bohužel jsou součástí testů při DELE).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od zelenoočka vložený před 16 lety

jazykové zkoušky + fráze

Dobrý den, moc děkuji za tento chvályhodný počin. Španělština je můj oblíbený jazyk, časem bych ji chtěla dotáhnout k nějaké zkoušce. A to je první z témat, které by mě zajímalo – je lepší DELE nebo státnice? Určitě by bylo zajímavé srovnání – využitelnost, náročnost, cena, dostupnost…(Já konkrétně předpokládám využití při výuce v ČR.)Další oblast, která by si zasloužila Vaši pozornost, jsou různé fráze, které se nedají doslova přeložit (a bohužel jsou součástí testů při DELE).

Re: jazykové zkoušky + fráze

Ohledně DELE plánuji napsat článek. Popravdě jsem tyto zkoušky ještě nesrovnával se státnicemi, ono nebylo jak, ale i já hodlám tento školní rok projít zkouškou DELE, a sice jen tou nejzákladnější – DELE inicial. Budu se o to zajímat a zpravím Vás o tom. Co se týče frází – i na těch se bude pracovat. Snažím se kontaktovat institut Cervantes a žádat o povolení ukázek DELE testů zde na SZ, prozatím bez výsledku.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Bodlinka

Se španělštinou teprve začínám, navíc jako samouk, a tyhle stránky se mi moc líbí. Děkuji za ně! Odvádíš skvělou práci!!!

Taky jsem za tyto stránky moc ráda – můžu se tak vrátit ke španělštině a zjistit, co jsem nezapomněla :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel

No já osobně si tento web nemohu vynachválit. Už jen proto, že na internetu se nikdo takhle do hloubky výukou španělstiny nezabývá – a k tomu ještě zdarma. Velkou pochvalu těmto stránkám.

Hlavička – banner

Taky chválím, o webu o španělštině sním už dlouho. A teď se konečně můj sen splnil.
Mám jen připomínku, nešlo by nějak zařídit, aby v hlaviččce místo na HFE mě to hodilo na hlavní stránku španělštiny?

Re: Hlavička – banner

Ano, na tom se pracuje, během několika dní bude mít španělština svůj vlastní vzhled.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví LenčaS.

Diskuzní fórum

Ahoj, neuvažujete o zřízení nějakého fora (podobně jako je u angličtiny)? Určitě by to hodně lidí potěšilo a pomohlo by jim to. Lenča

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LenčaS. vložený před 15 lety

Diskuzní fórum

Ahoj, neuvažujete o zřízení nějakého fora (podobně jako je u angličtiny)? Určitě by to hodně lidí potěšilo a pomohlo by jim to. Lenča

Re: Diskuzní fórum

Ano, i fórum bude.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Leo

Re: Re: Diskuzní fórum

zdravim… aj RSS kanal bude?

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel

Jsou to opravdu moc skvělé stránky 8-)

Re: jazykové zkoušky + fráze

Dobrý den,
já se ted' připravuji na DELE Superior (již mám Intermedio) a co se týká srovnání státnice – DELE, tak samozřejmě záleží, k čemu to potřebujete. DELE vám uznají všude, státnici jenom v ČR. K učení španělštiny je to v podstatě jedno (osobně mi DELE zní líp než státnice, ale to je můj subjektivní dojem). Státnici nemám, mám přibližné info jak to probíhá atd., nicméně ne osobní zkušenost.
Takže k DELE, co se týká náročnosti, tak je to individuální, já po necelých třech letech španělštiny zvládla bez problémů Intermedio (B2), na Inicial (B1) stačí základní znalost a myslím, že s trochou přípravy ji bez problémů zvládne každý. Cenu ted' přesně nevím, mě vyšla zkouška cca na 1500kč, ale byla tam nějaká sleva, protože jsem to měla přes univerzitu, nicméně všechno se to dá najít na webu Cervantesu.
K těm frázím – jsou to tzv. „frases hechas“ a je pravda, že ty je třeba si projít před zkouškou – nicméně já třeba jsem si procházela hodně testů z předchozích let a stejně se mi pak u zkoušky objevily výrazy, na které jsem nikdy předtím nenarazila. Ovšem ve většině případů se to dalo nějak odvodit ;)
Pokud byste měla nějakou otázku, klidně pošlete soukromou zprávu ;)

Stránky sou super, díky za ně, ale neplánujete nějaký článek o certifikátech jako je to na HFE? Docela bych to ocenil. Díky

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.