španělština zdarma

Rok 2009

Komentáře k článku: Rok 2009

 

Tak tomu říkám povánoční nadílka :-) Moc pěkný design a těch nových článků… to tu zase strávím moře času – ještěže mi končí semestr a budu mít tři týdny volna :-) Moc chválím

Odkaz na příspěvek Příspěvek od moja vložený před 15 lety

Tak tomu říkám povánoční nadílka :-) Moc pěkný design a těch nových článků… to tu zase strávím moře času – ještěže mi končí semestr a budu mít tři týdny volna :-) Moc chválím

Re:

Určitě uvítáme návštěvy, komentáře, připomínky. Za trochu opožděnou nadílku se omlouvám, ale tak ve Španělsku si nadělují dárky pod stromeček také až 6.ledna:)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Michaela

Jen chci podekovat za uzasne stranky, ktere mi dost pomahaji se studiem spanelstiny. Momentalne jsem na dva semestry ve Spanelsku, takze se mi opravdu hodi. :-)

Nivel

Z toho počtu nových článků jsem byl úplně nadšený. Vadí mi jen jedna věc, zmizelo značení úrovně, nevím byl jsem na to zvyklý a teď… snad si zvyknu. Můžu jenom vědět co vedlo k odstranění?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Thelvyn vložený před 15 lety

Nivel

Z toho počtu nových článků jsem byl úplně nadšený. Vadí mi jen jedna věc, zmizelo značení úrovně, nevím byl jsem na to zvyklý a teď… snad si zvyknu. Můžu jenom vědět co vedlo k odstranění?

Re: Nivel

To bude tím přechodem na nový vzhled. Časem by mohly být stupně obtížnosti, a to podle rámců španělštiny, ale to je zatím daleká budoucnost.

poslechy s texty

Dobrý den, nevíte prosím o nějakých stránkách, na kterých bych našla španělské texty v kombinaci s poslechy? Různých videí je všude plno, ale bez textových podkladů mi chybí zpětná vazba. Úplně nejlepší by bylo něco jako stránky Breaking News English Lessons, které nedávno doporučoval váš mateřský web HFE. Tam je i řada cvičení na práci s textem,díky kterým si lze slovíčka a vazby skutečně dobře zapamatovat.Jinak moc děkuji za vše, co pro nás děláte.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od zelenoočka vložený před 14 lety

poslechy s texty

Dobrý den, nevíte prosím o nějakých stránkách, na kterých bych našla španělské texty v kombinaci s poslechy? Různých videí je všude plno, ale bez textových podkladů mi chybí zpětná vazba. Úplně nejlepší by bylo něco jako stránky Breaking News English Lessons, které nedávno doporučoval váš mateřský web HFE. Tam je i řada cvičení na práci s textem,díky kterým si lze slovíčka a vazby skutečně dobře zapamatovat.Jinak moc děkuji za vše, co pro nás děláte.

Re: poslechy s texty

Chod stránek je v současnosti pozastaven, provádí se „rekonstrukce“ Váš dotaz si poznamenávám a jakmile to půjde, bude tu někde odpověď. Děkuji za podporu.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví lotrov

bomba, odkaz na tyto supr stránky šířím. :-)
L.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.