španělština zdarma

ESTAR vs. HAY

Komentáře k článku: ESTAR vs. HAY

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Hernendo

ing.

Es un artículo interesante para ver un poco las diferencias entre ser estar y haber.
Lo único que pude ver es que la palabra país es de género masculino y no femenino como aparece indicado en el ejemplo- el país.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hernendo vložený před 15 lety

ing.

Es un artículo interesante para ver un poco las diferencias entre ser estar y haber.
Lo único que pude ver es que la palabra país es de género masculino y no femenino como aparece indicado en el ejemplo- el país.

Re: ing.

Mi falta, perdone. Ya está corregido.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Linda

Pomoooc!!!

Hola!Soy estudiante. Estudio en instituto Hladnov de Ostrava y hablo un poco de espaňol. No a ostatní nevím jak se píše. Tím chci říct, že studuju španělštinu 2 měsíce a je to hrůza vůbec mi to nejde. Jsem ráda, že se tu aspoň trochu vysvětlilo to hay a estar. Ach jo,ale stejně to neumím. Já se s toho zblázním. My máme 10 hodin týdně španělštiny a jsem prostě kopito :-( .

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Linda

Comprender

JO TAK DÍKY, UZ TO SNAD COMPRENDUJU :-).jO A v tom testu v té první otázce tam je estar protože tam známe ty osoby jako je já a Jorge. Že napis mi jestli je má uvaha spravná. Graciás :idea:

Re: Comprender

Ano, obě osoby jsou specifikované, proto estar.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Pachacuti Yupanqui

Re: Pomoooc!!!

Nejsi kopito, ale kopyto!

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví edwin

hey estudiantes

pues para mi el checo tambien es muy difici,..es mas dificil que el espaůol… :-) :-D ..
pero si desean algua ayuda pues ya saben donde encontrarme… :-D :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.