španělština zdarma

Profil uživatele: Marek Vít

Statistické informace

Datum registrace: 2006-01-24 21:00:38
Poslední aktivita: 2012-08-25 21:05:42
Počet článků: 0
Počet příspěvků: 8
Počet vyhodnocených testů: 1
Počet přečtených článků: 0Mgr. Marek Vít ##############

|
|

životopis

| certifikát Proficiency
| evropské ocenění LABEL

diplom

i-English.cz


Konverzace ==========

Chcete si zlepšovat své schopnosti komunikovat anglicky? Potřebujete se připravit na ústní jazykovou zkoušku (maturita, FCE, CAE apod.)? Nabízíme konverzační sezení (osobní nebo po telefonu či Skype) pro všechny úrovně pokročilosti. Cena od 150 Kč.
Konzultace ==========

Je nějaká oblast v anglické gramatice apod., které nerozumíte? Nabízíme konzultace pro všechny úrovně pokročilosti. Můžete např. shromažďovat dotazy a jedou za čas si nechat vše vysvětlit, projít potřebná cvičení s lektorem apod. Možné osobně nebo po telefonu či Skype. Od 150 Kč.
Oprava psaných prací =============­=======

Pošlete svoji písemnou práci (např. cvičnou esej na maturitu či FCE). My ji opravíme a vysvětlíme chyby a jiné nedostatky (osobně nebo po telefonu či Skype). Pozor, nejedná se o klasickou korekturu. Práci opravíme, ale klíčová je konzultace s vysvětlením chyb. Od 150 Kč.
Více informací na i-English.cz =============­=================


Výukový software


vitwareVíce informací o výukových programech Word Manager a Smart Tests se dozvíte na našich komerčních internetových stránkách vitware.cz. Tam si tyto produkty můžete také objednat.

" .(Nový program na výuku anglické slovní zásoby!){nov:, program:, na:, v:, anglick:, slovn:, z:, border:0}":[#20­10021302]