Přízvuk a vázání slov

Komentáře k článku: Přízvuk a vázání slov

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Klára

spanelstina

Může se zeptat kde můžu najít ty hádanky, písnička atd. ve španělštině?NEmůžu to tady najít děkuju Klára

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Klára vložený před 9 lety

spanelstina

Může se zeptat kde můžu najít ty hádanky, písnička atd. ve španělštině?NEmůžu to tady najít děkuju Klára

Re: spanelstina

To bude nejspíš tím, že to tu není. Omlouvám se za to, ale již delší dobu (marně)sháním rodilé mlučí ochotné dělat nahrávky, písničky, které by se daly publikovat, čili na která se vztahují taková autorská práva, která by povolovala šíření tímto způsobem. Dále čekám na vyjádření španělského institutu Cervantes, který poskytuje testy DELE. Žádal jsem o povolení zveřejnění některých starých testů. Odpovědí mi bylo, že s tím mají velký problém a v současné době to řeší. Ale nějaké hádanky a kvízy by se mohly objevit, bohužel asi ne v nejbližší době, ale časem určitě.

Spanish

Doufam, ze se co nejdrive objevi :) Drzim palce pri hledani a ziskavani ruznych povoleni. Ve Spanelstine jsem uplny zacatecnik, jeste ke vsemu samouk, takze bych poslech velmi ocenila. Moc se tesim na dalsi ucebni materialy a dekuji za krasne a prehledne stranky.

Re: Spanish

Písničky už tu jsou. Dokonce je tu i nahrávka k povídce. Ovšem institut Cervantes mi nepovolil przentovat jejich staré DELE testy, takže tohoto plánu se musíme vzdát.

Re: Re: Spanish

Ahoj Marku,mám na tebe dotaz v říjnu se chystám na kurz šj do Brna ale chci začít doma pomalu studovat mam zájem o více jazyků a nevím kde se španělštinou začít…!:(Mohl by jsi mi doporučit nějaké stranky kde mužu začít zkoušet a pomalinku se učit???Moc ti děkuju.Makula:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ladykilling vložený před 8 lety

Re: Re: Spanish

Ahoj Marku,mám na tebe dotaz v říjnu se chystám na kurz šj do Brna ale chci začít doma pomalu studovat mam zájem o více jazyků a nevím kde se španělštinou začít…!:(Mohl by jsi mi doporučit nějaké stranky kde mužu začít zkoušet a pomalinku se učit???Moc ti děkuju.Makula:)

Re: Re: Re: Spanish

A ještě malinká otázka:)Kdy tu bude něco pro nás začátečníky???:(((

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Copyright 2008–2017 Vitware s.r.o.

TOPlist