Informace

ALL LEVELS

Španělština zdarma na Facebooku a Twitteru

Nyní naleznete naše stránky na Facebooku a Twitteru. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Rok 2010

Stručné zhodnocení minulého roku a zběžný koncept plánů na ten rok nový. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Veselé Vánoce!

Les deseo a todos Feliz Navidad y Próspero Ao 2010 lleno de Dicha, mucho Amor y AlegrÃa, que el Año Nuevo sea mejor que el anterior y que regresen Uds. aquà con mucho entusiasmo! Pokračování článku »
ALL LEVELS

Rok 2009

Tak a už je to téměř jedno pololetí, dlouhých šest měsíců, co tyto stránky existují. Co se za tu dobu na tomto webu událo, jaká je jeho návštěvnost a jaká překvapení tu nyní, na počátku nového roku, na Vás čekají? Více se dotete v tomto článku, který vychází s menším zpožděním, přesto přináší spoustu novinek. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Veselé Vánoce

Blíží se čtrnáct dní klidu, kdy budou všichni odpočívat a užívat si volna. Stejně tak tomu bude i zde, na španělštině-zdarma. Všem návštěvníkům přejeme klidné a pohodové prožití vánočních svátků, stejně tak i šťastné a veselé vkročení do nového roku. Nový rok přinese nejedno překvapení, na které se zde můžete těšit! Feliz Navidad! Pokračování článku »
ALL LEVELS

Zpětná vazba

Prosba na čtenáře a návštěvníky španělského webu. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Vítejte na webu pro výuku španělštiny!

Vítejte na těchto webových stránkách, které se zaměřují na výuku druhého nejrozšířenějšího světového jazyka – španělštiny. Ať už je Vaším důvodem, proč chcete umět tuto řeč, její jednoduchost, její krásný zvuk nebo jakýkoli jiný důvod, jste tady správně. Pokračování článku »

 

Copyright 2008–2017 Vitware s.r.o.

TOPlist