Zábava

ALL LEVELS

Paella valenciana

Další kulinářský článek s receptem na velencijskou paellu s králičím a kuřecím masem. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Paella de mariscos

Článek z oblasti gastronomie o paelle s mořskými plody spolu s receptem. Pokračování článku »
INTERMEDIATE

Madre de BOIKOT

Další píseň od španělské skupiny BOIKOT, tentokráte poněkud obtížnější na poslech, o to více ale kratší. Pokračování článku »
ALL LEVELS

A mi lado de Crystina Maez

Další píseň, kterou si můžete poslechnout, doplnit chybějící slova a následně si ji pročíst celou i s překladem. Pokračování článku »
INTERMEDIATE

Sin miedo a mirar atras de Dulce Castigo

Poslechněte si písničku španělské hudební skupiny Dulce Castigo a doplňte do textu chybějící slova. Po vyhodnocení si budete moci přečíst kompletní text i s amatérským českým překladem. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Grito en alto de BOIKOT

Další písnička španělské skupiny, do které při poslechu doplníte chybějící slovíčka a nakonec si budete moci zkusit text přeložit do češtiny. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Juntos tú y yo de BOIKOT

Trochu rychlejší a živější song od skupiny BOIKOT, která našemu webu poskytla veškerá autorská práva vztahující se nejenom na songy, ale také historii skupiny ad. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Sin ti de Ricardo Marín

Pomalá, ale pěkná písnička španělského zpěváka Ricarda Marína. Poslechněte si nahrávku, doplňte chybějící slova a po vyhodnocení se podívejte na kompletní text i s českým překladem. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Marcha Real

Jedním ze státních symbolů je i státní hymna. Ačkoliv je ta španělská nynější hraná beze slov, v historii tomu vždy tak nebylo. V tomto článku je nahrávka hymny se slovy, která se zpívala v době vlády krále Alfonse XIII. Doplňte chybějící slova a po vyhodnocení si můžete přečíst celý text i s českým překladem. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Refranes

Výběr několika španělských přísloví a rčení. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Původ TILDE ~ nad písmenem N

V tomto krátkém článku se dozvíte, proč Španělé používají zrovna vlnovku, kde má tento znak svůj původ. Pokračování článku »
ALL LEVELS

Španělské jazykolamy

Na této stránce naleznete několik španělských jazykolamů. Ty neslouží jen k pobavení a často marné snaze vyslovit je plynule a rychle, ale jsou také výborné pro procvičení výslovnosti. Pokračování článku »

 

Copyright 2008–2017 Vitware s.r.o.

TOPlist