Prosba o názor na webovou aplikaci o španělských slovesech

Dobrý den, jsem studentem jednoho výceletého gymnázia a jako druhý jazyk jsem si vybral právě španělštinu, která se mi velmi zalíbila. Tolik o mně.

Ve svém volném čase jsem svořil internetovou aplikaci espanol.tonda­kozak.cz, ve které si návštěvníci mohou procvičovat časování španělských sloves.

Chtěl bych poprosit o názor, jak se vám to jeví, případně jaké chyby jste našli, či co byste změnili/přidali. Nebo jestli si myslíte, že má tento projekt naději na přežití a má cenu v měm pokračovat.

Za jakýkoli názor předem děkuji.

Poznámka: mám raději kritiku, než komplimenty. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Antonín Kozák vložený před 9 lety

Dobrý den, jsem studentem jednoho výceletého gymnázia a jako druhý jazyk jsem si vybral právě španělštinu, která se mi velmi zalíbila. Tolik o mně.

Ve svém volném čase jsem svořil internetovou aplikaci espanol.tonda­kozak.cz, ve které si návštěvníci mohou procvičovat časování španělských sloves.

Chtěl bych poprosit o názor, jak se vám to jeví, případně jaké chyby jste našli, či co byste změnili/přidali. Nebo jestli si myslíte, že má tento projekt naději na přežití a má cenu v měm pokračovat.

Za jakýkoli názor předem děkuji.

Poznámka: mám raději kritiku, než komplimenty. :-)

Tondo, stránka mne zaujala, je to velmi pěkný nápad. Po grafické stránce také pěkné, střízlivé a nepřeplávané. Co se samotného zkoušení týče, za sebe bych možná upřednostňoval, abych měl jednotlivé tvary sloves k překladu již vyčasované, čili namísto YO-imperfektum – "on pracoval (imperfektum) – je pravda, že u minulých časů je potřeba upřesnit, o jaký se jedná. Jinak nemám výhradu a držím palce při dalším vývoji!

Ahoj chtěla bych ti pochválit stránky, jsou opravdu moc pěkné a zeptat se, zda nevíš kde se dají stáhnout filmy ve španělštině se španělskými a českými titulky.Děkuji moc

Děkuji za uznání. :-) Co se týká časování i českých sloves, uvažoval jsem nad tím, ale je tu právě problém, že časy a způsoby v češtině ne vždy zcela odpovídají španělštině.

O dvoujazyčných filmech bohužel nevím, to Ti neporadím.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Copyright 2008–2021 Vitware s.r.o. Ochrana osobních údajů Podmínky užívání

TOPlist