Opisný budoucí čas

Komentáře k článku: Opisný budoucí čas

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Margueta

Připomínky a pochvaly

Ahoj!

Moc fandím této stránce věnované všemu, co se týká Španělska a španělštiny. Moc hezké stránky a užitečné.
Ráda bych navrhla, kdyby se ke každému gramatickému jevu uvádělo více příkladů, cca 4 věty jsou pro mě jako pro začátečníka dost málo. A co třeba nějaké mini cvičeníčko- test na pochopení jevů?
Děkuju předem a mnoho elánu na další zajímavosti.
P.S. Přísloví: Výborné!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Margueta vložený před 13 lety

Připomínky a pochvaly

Ahoj!

Moc fandím této stránce věnované všemu, co se týká Španělska a španělštiny. Moc hezké stránky a užitečné.
Ráda bych navrhla, kdyby se ke každému gramatickému jevu uvádělo více příkladů, cca 4 věty jsou pro mě jako pro začátečníka dost málo. A co třeba nějaké mini cvičeníčko- test na pochopení jevů?
Děkuju předem a mnoho elánu na další zajímavosti.
P.S. Přísloví: Výborné!

Re: Připomínky a pochvaly

Díky, těší mne, že to má nějaký užitek:) Příkladů mohu dávat více, to není problém a důraz se klade i na cvičení, která tady teď ještě nejsou, ale budou. Ke každé gramatice se snažím udělat test a navíc pátá lekce bude celá složena z testů doposud probrané gramatiky.

ikona neznámého pohlaví tequila

hola

hola,
zdravim ze spanelska…uplne nahodou jsem narazila na tuhle stranku a jsem moc rada, ze to byla takovahle nahoda…jen tak dal a drzim palce…

ikona neznámého pohlaví Borůfka

Hola

Je to úžasná stránka, děkuji :) !! Moc mi pomohla.

ikona neznámého pohlaví Lucka

Prosbička

Ahoj :-) když potřebuji pomoct se španělštinou, vždycky zabrousím sem, na tu nejlepší stránku se španělštinou. neměl bys zpracovanou nějakou maturitní otázku? Por ejemplo: Viajando por Espaňa, Transporte público en Madrid o Periódicos espaňoles y latinoamericanos. Byla bych ti moc vděčná, na internetu nelze nic z toho najít. Předem mockrát děkuji.

Re: Prosbička

Žádné otázky z těch, které jsi vypsala, zpracovány ZATÍM nejsou, všechny dostupné jsou v rubrice „maturita“

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Copyright 2008–2021 Vitware s.r.o. Ochrana osobních údajů Podmínky užívání

TOPlist