španělština zdarma

Opisný budoucí čas

Komentáře k článku: Opisný budoucí čas

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Margueta

Připomínky a pochvaly

Ahoj!

Moc fandím této stránce věnované všemu, co se týká Španělska a španělštiny. Moc hezké stránky a užitečné.
Ráda bych navrhla, kdyby se ke každému gramatickému jevu uvádělo více příkladů, cca 4 věty jsou pro mě jako pro začátečníka dost málo. A co třeba nějaké mini cvičeníčko- test na pochopení jevů?
Děkuju předem a mnoho elánu na další zajímavosti.
P.S. Přísloví: Výborné!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Margueta vložený před 15 lety

Připomínky a pochvaly

Ahoj!

Moc fandím této stránce věnované všemu, co se týká Španělska a španělštiny. Moc hezké stránky a užitečné.
Ráda bych navrhla, kdyby se ke každému gramatickému jevu uvádělo více příkladů, cca 4 věty jsou pro mě jako pro začátečníka dost málo. A co třeba nějaké mini cvičeníčko- test na pochopení jevů?
Děkuju předem a mnoho elánu na další zajímavosti.
P.S. Přísloví: Výborné!

Re: Připomínky a pochvaly

Díky, těší mne, že to má nějaký užitek:) Příkladů mohu dávat více, to není problém a důraz se klade i na cvičení, která tady teď ještě nejsou, ale budou. Ke každé gramatice se snažím udělat test a navíc pátá lekce bude celá složena z testů doposud probrané gramatiky.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví tequila

hola

hola,
zdravim ze spanelska…uplne nahodou jsem narazila na tuhle stranku a jsem moc rada, ze to byla takovahle nahoda…jen tak dal a drzim palce…

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Borůfka

Hola

Je to úžasná stránka, děkuji :) !! Moc mi pomohla.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Lucka

Prosbička

Ahoj :-) když potřebuji pomoct se španělštinou, vždycky zabrousím sem, na tu nejlepší stránku se španělštinou. neměl bys zpracovanou nějakou maturitní otázku? Por ejemplo: Viajando por Espaňa, Transporte público en Madrid o Periódicos espaňoles y latinoamericanos. Byla bych ti moc vděčná, na internetu nelze nic z toho najít. Předem mockrát děkuji.

Re: Prosbička

Žádné otázky z těch, které jsi vypsala, zpracovány ZATÍM nejsou, všechny dostupné jsou v rubrice „maturita“

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.