španělština zdarma

Dotaz

 

Mám dotaz: při učení španělštiny bych měla začít čím? Slovíčkama, výslovností nebo by byla nejlepší gramatika? Dík za radu.Naďa

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Naděžda Bartošíková vložený před 11 lety

Mám dotaz: při učení španělštiny bych měla začít čím? Slovíčkama, výslovností nebo by byla nejlepší gramatika? Dík za radu.Naďa

No asi od každého něco. Lepší je mít nějakou metodickou učebnici a je podle ní.Kurz na těchto stránkách jespolu s další činností zastaven z důvodu nedostatku času, píši závěrečnou práci. Poté se bude opět pokračovat.

Mám dotaz – může Cómo estás znamenat i jak se jmenuješ? Předem díky, Marie

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Maja2009 vložený před 11 lety

Mám dotaz – může Cómo estás znamenat i jak se jmenuješ? Předem díky, Marie

Ne, to ne.

Proč na těchto stránkách nejsou ozvučená slovíčka, tak jako to je na stránkách Help For English? Je to škoda. Je přece, lepší při učení slovíček, si je ještě poslechnout, jestli jsem pochopila správně výslovnost.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenulala vložený před 7 lety

Proč na těchto stránkách nejsou ozvučená slovíčka, tak jako to je na stránkách Help For English? Je to škoda. Je přece, lepší při učení slovíček, si je ještě poslechnout, jestli jsem pochopila správně výslovnost.

Rád bych pomohl, ale se slovníkem celkově je poslední dobou velký problém. Bylo tu již několik ozvučených slovíček, ovšem poslední dobou nefunguje ani správně vyhledávání těch doposud registrovaných.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.