Zpětná vazba

ALL LEVELS Vydáno dne 13.08.2008

Prosba na čtenáře a návštěvníky španělského webu.Vaše zpětná vazba

Zdravím Vás všechny, kteří navštěvujete stránky www.spanelstina-zdarma.cz. Mám na Vás všechny velkou prosbu. Při každém podobném projektu je velice důležitá, a to především v začátcích, zpětná vazba, tedy Vaše názory na chod, kvalitu, strukturu stránek a vlastně všeho, co se týká S-Z.

Já si tady můžu totiž vydávat články, psát si tam všelijaké bláboly, kterým budu rozumět jen já a co Vy? Nic, nebudete ničemu rozumět, nic nepochopíte, přestanete sem chodit a celý tento projekt přijde vniveč. To by bylo rozhodně špatně. Proto apeluji na všechny, napište svůj názor, napište své připomínky, co se Vám tady líbí, co postrádáte, co se Vám nelíbí, co nechápete, co je špatně, nnapište všechno, co Vás napadne (ovšem s přijatelným slovníkem, prosím!). Velmi to přispěje k dalšímu vývoji stránek. Můžete použít komentářů nebo mi napsat osobně, dole u své ikonky mi můžete poslat soukromou zprávu, mám tam i e-mailovou adresu, popřípadě ICQ.

Děkuji Vám všem! :-)Pokračovat můžete zde:

ELEMENTARY

Opisný budoucí čas

Toto vyjádření budoucího času pomocí opisu není vůbec složité. Je to téměř to samé jako v angličtině vazba GOING TO. Ve španělštině je jeho použití ještě volnější než u anglických mluvčích.
ALL LEVELS

Web nekončí

Zdravím Vás. Tento web nekončí. Mějte, prosím, trpělivost a vydržte. Momentálně již delší dobu řeším jiné věci. Jsem nakloněn Vašim přáním a návrhům do budoucna. S pozdravem

STARTER

Příslovce na -mente

Povětšinou se jedná o příslovce způsobu, jejich tvorba je jednoduchá, opšem používání není tak časté, díky lidské vlastnosti usnadňovat si práci se často nahrazují kratšími vazbami či opisy se stejným významem.
Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Zpětná vazba 30 33924 Od kamila poslední příspěvek
před 11 lety

Copyright 2008–2021 Vitware s.r.o. Ochrana osobních údajů Podmínky užívání

TOPlist