španělština zdarma

Zpětná vazba

Komentáře k článku: Zpětná vazba

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gillx vložený před 15 lety

Stránky sou super, díky za ně, ale neplánujete nějaký článek o certifikátech jako je to na HFE? Docela bych to ocenil. Díky

Re:

Jaký článek konkrétně? V sekci „Odkazy a recenze“ jich pár o španělských certifikátech je.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví rocio

Dobry den, Jsem rodila mluvci spanelskeho jazyka. Ucim spanelsky. Mate li zaje o vyuce tak se osvete na cislo 608 13 44 43.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Jana

Moc pěkné stránky

Stránky jsou super. Vysvětlení gramatiky je přehledné a srozumitelné, to jsem potřebovala. Díky

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví tulen

Bych

Stránky se mi hrozně líbí a rozhodně mi hodně pomohli. Nikde se ale nemůžu dočíst, jak se dělá „bych“. A bohužel ani nevím, jak se to řekne… To bych postrádala ;o)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od tulen vložený před 15 lety

Bych

Stránky se mi hrozně líbí a rozhodně mi hodně pomohli. Nikde se ale nemůžu dočíst, jak se dělá „bych“. A bohužel ani nevím, jak se to řekne… To bych postrádala ;o)

Re: Bych

Eh… tak se omouvám, už jsem to našla! Děkuju!!

ahoj, jsou to super stranky, jen by me zajimalo, da se nekde nastavit, abys dostal treba mail, kdyz na tebe nekdo reaguje v diskusi, aby to tu clovek nemusel porad prochazet? dik moc

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví mirda

Mirda

Ahoj chtela jsem se zeptat, na jake urovni jsou statnice ze spanelstiny?Nejakej ten rok uz se ucim,ale jen jako samouk..dekuji :?

Re:

Mám takové tušení, že ne.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mirda vložený před 14 lety

Mirda

Ahoj chtela jsem se zeptat, na jake urovni jsou statnice ze spanelstiny?Nejakej ten rok uz se ucim,ale jen jako samouk..dekuji :?

Re: Mirda

B1 C1 a C2. Je tu o tom článek – Státní jazykové zkoušky.

dekuji uz jsem ho nasla

Re: Re:

ouk, neva.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Vicky

Ahoj, na tuhle stránku jsem narazila náhodou a moc se mi líbí. Jen písničkám jsem moc nerozuměla, doporučuju sem dát nějaké od Nelly Furtado, těm rozumím líp :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Mart'an

vyuka spanesltiny

Ahoj, jestli byste nekdo mel zajem o procviceni spanelstiny s rodilym mluvcim, tak volejte: 608 30 32 88 (domluva cesky) nebo 776 32 59 58 (domluva spanelsky a AJ)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Gabriela
:-)

Zdravím! chtěla bych se zeptat zda bys neměl zájem prohodit se mnou pár dopisu(mailu) ve španělštině. Hlasím se na vysokou školu na obor španělský jazyk(brno,ol­mik,ostrava) a rada bych si procvičila slovni zasobu a gramatiku. Pracovala jsem par měsicu ve Španělsku takže vcelku ovládám konverzaci, bohužel tu gramatiku se snažim dohnat kurzem uravnavam si ten jazyk v hlavě jako puzzle:-) Kdybys měl čas a chut(předpokládám, že při zkouškovem otho času moc nemáš) tak mi prosím napiš na mail.Cokoliv tě napadne. A já ti ve španělštině odepíšu. Děkuji:-) S pozdravem Gabka

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví kamila

Dobrý den, poradíte mi jako učitelce DOBROU učebnici pro začátečníky? Učívala jsem z učebnic VEN, chtěla bych něco nového, jednoduchého, kde by byly i poslechy. Učím i Aj, používám The New English File, ktreré mi před lety poradil Marek Vít a jsem s nima nadmíru spokojená.Mám je skoro ve všech úrovních. Španělštinu budu učit jen zač. a mírně pokročilé.Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.