španělština zdarma

Vítejte na webu pro výuku španělštiny!

Komentáře k článku: Vítejte na webu pro výuku španělštiny!

 

Koukám

Koukám, že jsem tu chvilku nebyla a přibyl další světový jazyk. Nevím, jestli mám hlavu ještě na jeden, ale trošku to zkusím. Držím palce a přeju hodně štěstí. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 16 lety

Koukám

Koukám, že jsem tu chvilku nebyla a přibyl další světový jazyk. Nevím, jestli mám hlavu ještě na jeden, ale trošku to zkusím. Držím palce a přeju hodně štěstí. :-)

Re: Koukám

Děkuji. Snažím se vyredukovat všechny možné chyby, zatím je to snad v pohodě. Jakákoliv podpora se hodí. Španělštinu určitě vyzkoušejte, je to krásná řeč.

odkazy

na úvodu stránek máte např. odkaz na gramatiku, ale všechny odkazy vedou na angličtinu a ne na španělštinu, takže se všechno musí hledat podle historie, šlo by to opravit :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kaama vložený před 16 lety

odkazy

na úvodu stránek máte např. odkaz na gramatiku, ale všechny odkazy vedou na angličtinu a ne na španělštinu, takže se všechno musí hledat podle historie, šlo by to opravit :?

Re: odkazy

Web Španělština ještě nebyl oficiálně spuštěn, bude mít svoji vlastní doménu a samozřejmě funkční odkazy.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví barba

Jsem moc ráda, že vznikla zrovna stránka se španělštinou. Od začátku prázdnin se rozhoduji, jaký nový jazyk se učit a nakonec vyhrála španělština. Ještě jsem se do kurzu nepřihlásila, ale příští týden to udělám. Takže děkuju za tyhle stránky a až začnu s učením, určitě je budu navštěvovat stejně pravidelně jako HFE…

Super

No tak tomu říkám parádní překvapení :-D přesně takovýhle stránky jsem postrádal. Jinak pokud se jako já domluvíte anglicky a začínáte koketovat se španělštinou, tak si určitě nenechte ujít internetový kurz „Mi Vida Loca“ na BBC

Děkuji

Pořád jsem nevěděla, kdo mi pomůže se španělštinou. Teď už to vím. Děkuji
Radka

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel

:-) mmm, to je senzacee…tteeda a tvůrce marius taky, student, pěknéé, hodně štěstí a úspěchůů!! 8-) třeba se dostanu s pomocí tohoto aspon na španělsou elementary úroven! 8-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel

Super!:) Pořádná španělština na webu chyběla! Myslim, že zde budu pravidelný návštěvník:) Děkuju tvůrcům:) Bublinka

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví twan

Respekt pro Mariuse2 za to že se vůbec rozhodl do toho jít. Ať se daří…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od twan vložený před 15 lety

Respekt pro Mariuse2 za to že se vůbec rozhodl do toho jít. Ať se daří…

Re:

Díky. Tohle mě opravdu baví a budu se tím SNAD jednou živit (jazyky).

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví vita

diky Marku a Marku

Když jsem se dozvěděla od kamaráda, že tyto stránky na angličtinu jsou, tak jsem byla nadšená . A ted jsem objevila, že je to i pro španělštinu. To je super. :-) Konecne me znalosti trosku oprasim 8-)

Re: pomoc

No, to je řeč! Napiš mi na mejl nebo soukromou zprávu. Domluvíme se. :)

Další pomoc

Ahoj,
pokud by se ti hodil ještě někdo do týmu, tak se nabízím, byla jsem tři roky na česko-španělském gymplu, pak nějakou chvíli ve Španělsku (a ted' jsem teda ve Francii, ale tak to je detail) a ráda pomůžu ;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od luciekla vložený před 15 lety

Další pomoc

Ahoj,
pokud by se ti hodil ještě někdo do týmu, tak se nabízím, byla jsem tři roky na česko-španělském gymplu, pak nějakou chvíli ve Španělsku (a ted' jsem teda ve Francii, ale tak to je detail) a ráda pomůžu ;)

Re: Další pomoc

Super, jdeme na to:)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.